Naar de inhoud
Online marketing campagne

Heerbeeck en Kempenhorst college

Voor het Heerbeeck College te Best en het Kemphorst College te Oirschot (Vobo scholengemeenschap) ontwikkelt en beheert Converzo jaarlijks de online marketing campagne. Het doel is hierbij zoveel mogelijk bekendheid te genereren voor de open dagen en tevens zoveel mogelijk inschrijvingen te genereren. De campagne loopt jaarlijks gedurende 3 maanden. We zetten oa. de volgende Social Media advertentiekanalen in:

  • Youtube
  • Facebook en Instagram (caroussel- en videoadvertenties)
  • Google remarketing display netwerk (banner advertenties op diverse website zoals omroepbrabant.nl/ nu.nu etc.)

De laatste maand voor de open dagen beginnen zetten we ook re-marketing in. Dit met als doel mensen die zich ingeschreven hebben via de landingspagina te herinneren aan het feit dat de open dagen eraan komen.

De vele reacties, likes en voorinschrijvingen zorgen er jaarlijks weer voor dat er veel bezoekers naar de open dagen komen. Jaarlijks kijken we samen met het Heerbeeck en Kempenhorst College  naar nieuwe online kanalen en nieuwe advertentiemogelijkheden om in te zetten. De vormgeving is in handen van ontwerpbureau Crecs uit Oirschot.

Website van Heerbeeck en Kempenhorst college

Website van Heerbeeck en Kempenhorst college Website van Heerbeeck en Kempenhorst college Website van Heerbeeck en Kempenhorst college

Contact

Ook een online campagne voor jouw evenement?

Vul onderstaand formulier in en we nemen zo spoedig mogelijk contact met je op. Liever zelf contact opnemen? Bel dan even met 085-4015005.

    ONZE KLANTEN

    We werken voor een brede variatie aan klanten, van ZZP-er tot multinational en van reclamebureau tot eindgebruiker. Al onze klanten hebben wel iets gemeen: ze delen onze no-nonsense aanpak en maken graag stappen.

    Kop koffie doen?

    Geen moeilijke internetpraatjes, gewoon een goed gesprek met Stefan & Luc over jouw plannen. De koffie staat klaar.